AVG Consulting:
wie zijn wij?

Alex van Goethem

Zaakvoerder 
Ingenieur Zaakvoerder
Veiligheidscoördinator Niv 1
alex@avgconsulting.be

Mieke Van Gils

Ingenieur Energiedeskundige Epb Vlaanderen en Brussels Gewest
Deskundige luchtdichtheid Blowerdoortesten
Veiligheidscoördinator Niv 1
mieke@avgconsulting.be

Veerle Mys

Ingenieur Energiedeskundige Epb Vlaanderen
veerle@avgconsulting.be

Jonas Wynants

Ingenieur Energiedeskundige Epb Vlaanderen
jonas@avgconsulting.be

Sanne Cappaert 

Secretariaat (secretaresse)
Administratief dossierbeheer
Veiligheidscoördinator Niv 2

sanne@avgconsulting.be

Jovany David

Energiedeskundige EPC Certificaten
Ventilatieverslaggever VVO
Eindmeting met Conformiteitsattest
Deskundige luchtdichtheid Blowerdoortesten
jovany@avgconsulting.be

Nathalie Wemel

Algemene administratie
Personeelsadministratie en opmaken einddossiers PID
nathalie@avgconsulting.be

Voor meer inlichtingen contacteer AVG Consulting