ALS TEAM STAAN WIJ STEEDS GARANT VOOR EEN CORRECTE OPVOLGING.

Alex van Goethem
Functie: Zaakvoerder - Ingenieur - Veiligheidscoördinator Niv 1
Email : alex@avgconsulting.be
Telefoon : 0475 90 65 53

Mieke Van Gils
Functie: Ingenieur Energiedeskundige EPB Vlaanderen en Brussels Gewest - deskundige luchtdichtheid Blowerdoortesten - Veiligheidscoördinator Niv 1, Ventilatiedeskundige
Email : mieke@avgconsulting.be

Veerle Mys
Functie: Ingenieur Energiedeskundige EPB Vlaanderen, Ventilatiedeskundige
Email : veerle@avgconsulting.be

Jonas Wynants
Functie: Ingenieur Ventilatiedeskundige
Email : jonas@avgconsulting.be

Bart De Leener
Functie: Energiedeskundige EPB Vlaanderen, Ventilatiedeskundige
Email : bart@avgconsulting.be

Nathalie Wemel
Functie: Algemene administratie - Personeelsadministratie
Email : nathalie@avgconsulting.be

Petra Vlaminck
Functie: Algemene administratie - Veiligheidscoördinator Type B
Email : petra@avgconsulting.be

Voor telefonische vragen kan u ons bereiken op het nummer 052/48.41.74 tussen de kantooruren van 8u tot 16u30.

Afspraken zijn ook mogelijk buiten de kantooruren.

Copyright © all rights reserved.