ALS TEAM STAAN WIJ STEEDS GARANT VOOR EEN CORRECTE OPVOLGING.

Alex van Goethem
Functie: Medebestuurder - Ingenieur - Veiligheidscoördinator Niveau 1
Email: alex@avgconsulting.be
Telefoon: 0475 90 65 53

Veerle Mys
Functie: Medebestuurder - Ingenieur Energiedeskundige EPB Vlaanderen, Ventilatiedeskundige 
Email: veerle@avgconsulting.be
Telefoon: 0499 88 93 43

Mieke Van Gils
Functie: Ingenieur Energiedeskundige EPB Vlaanderen en Brussels Gewest - deskundige luchtdichtheid Blowerdoortesten - Veiligheidscoördinator Niveau 1, Ventilatiedeskundige
Email: mieke@avgconsulting.be

Nathalie Wemel
Functie: Officemanager - Algemene administratie - Personeelsadministratie
Email: nathalie@avgconsulting.be

Bart De Leener
Functie: Energiedeskundige EPB Vlaanderen, Ventilatiedeskundige
Email: bart@avgconsulting.be

Laura De Wilde
Functie: Energiedeskundige EPB Vlaanderen, Ventilatiedeskundige
Email: laura@avgconsulting.be

Petra Vlaminck
Functie: Algemene administratie - Veiligheidscoördinator Type B
Email : petra@avgconsulting.be

Voor telefonische vragen kan u ons bereiken op het nummer 052/48.41.74 tussen de kantooruren van 8u tot 16u30.

Afspraken zijn ook mogelijk buiten de kantooruren.

Copyright © all rights reserved.